Motoryzacja i Opony Motoryzacja Wynajem Porsche 911

Wynajem Porsche 911

przejazd Porshe 911
Categories:

Niemal każdy fan motoryzacji siedząc przed telewizorem i oglądając filmy akcji lub wyścigi samochodowe, marzy o tym by choć raz usłyszeć ryk sportowego auta, siedząc za jego kierownicą. Jednak sportowe samochody są mało praktyczne i drogie, a nawet na autostradach nie można wykorzystać pełni ich mocy. To wcale nie oznacza, że takiego marzenia nie da się spełnić.

Jazda po torze tylko dla fanów aut sportowych

Zgodnie z prawem, nawet posiadając superszybki sportowy samochód, na ogólnodostępnych drogach nie można zbytnio poszaleć. Co innego na torze wyścigowym, tam przy odpowiednich umiejętnościach można „zamknąć zegar” nawet najszybszego auta. Tylko nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że z większości torów wyścigowym mogą skorzystać wszyscy dorośli posiadający prawo jazdy.

Większość torów w określonych terminach udostępnia swoje atrakcje amatorom szybkiej lub bezpiecznej jazdy. Wystarczy się dowiedzieć kiedy jest taka możliwość i za pewną opłatą zarezerwować sobie termin przejażdżki. Dla fanów motoryzacji żądnych mocnych wrażeń jest jednak lepsza opcja, mianowicie wynajem Porsche 911 lub innego sportowego auta. W cenie zakupu vouchera na taką atrakcje jest rezerwacja toru, możliwość wykonania określonej liczby okrążeni i jeszcze opieka instruktora.

Przejazd Porsche 911 – warto?

Porsche 911 to już klasyka samochodów sportowych, choć produkowane od 1963 roku nadal niezmiennie zachwyca swoją linią. Ten samochód w wersjach sportowych (GTI) ma silnik o pojemności 3,6 litra i osiąga 100 km/h w około 4 sekundy. Do tego taki samochód dość łatwo wynająć na tor, a ceny takich atrakcji zaczynają się już od kilkuset złotych.

przejazd Porshe 911

Wynajem Porsche 911 to doskonały pomysł na prezent: od żony dla męża, od grupy przyjaciół na wieczór kawalerski, od dzieci dla taty na okrągłe urodziny. Wreszcie to doskonały prezent dla siebie samego. Firmy organizujące takie atrakcje zwykle wysyłają voucher na maila, ale za drobną opłatą przygotują też pięknie zapakowaną wersje papierową, idealną by podarować ją wybranej osobie.