Tor Łódź – ośrodek szkolenia kierowców czy miejsce rozrywki?

tor łódź

Pasje wielu dorosłych mężczyzn może podzielić na dwie główne kategorie – sport lub motoryzacja. Niejednokrotnie zdarza się, że oba wskazane zainteresowania są najważniejszymi hobby w życiu faceta. O ile realizacja pasji związanej ze sportem nie sprawia większych trudności, to motoryzacja zdaje się bardziej wymagająca finansowo, ale również i logistycznie.

Nie ma bowiem w Polsce wielu miejsc, w których kierowcy mogliby spróbować swoich umiejętności za kółkiem, nie naruszając jednocześnie zasad ruchu drogowego, lub co więcej – nie narażając siebie bądź innych na niebezpieczeństwo.

tor łódź

Odpowiedzią na wskazany problem może być Tor Łódź. BMW Coupe, Mitsubishi Evolution X czy Ford Fiesta ST – to tylko nieliczne z samochodów, które można wykorzystać podczas jazdy po specjalnie przygotowanym torze w Łodzi.

Tor Łódź oferuje nie tylko wynajem samochodów wraz z torem, ale również i możliwość jazdy innym pojazdami, w tym motocyklami. Tor spełnia wszelakie wymogi bezpieczeństwa i jest gwarantem naprawdę dobrej jazdy!

Samochodem możemy kierować sami bądź skorzystać z pomocy instruktora. Zabawa na torze nie jest jedyną atrakcją na Tor Łódź, bowiem firma oferuje również kształcenie w zakresie teoretycznym.

Warsztaty prowadzone są przez mistrzów kierownicy i nie dotyczą błahych przepisów, lecz praktycznych zdarzeń, takich jak nadsterowność czy podsterowność.

Tor Łódź jest idealnym miejscem dla kierowców, którzy na chwilę pragną zamienić się w kierowcę wyścigowego, ale jednocześnie są na tyle odpowiedzialni, że nie realizują swoich pasji na drogach miejskich, zagrażając bezpieczeństwu swojemu i innych.