Motoryzacja i Opony Akcesoria samochodowe Sprawdzone perfumy do samochodów

Sprawdzone perfumy do samochodów

Categories:

Perfumy samochodowe typu roll-on są najłatwiejszym typem produktu do zastosowania. Wystarczy przekręcić podstawę produktu i nanieść perfumy na tkaniny i siedzenia w samochodzie. Perfumy samochodowe w rolce są świetne, jeśli Twój samochód ma materiałowe siedzenia, ponieważ nie zabrudzą one tkaniny.

Perfumy samochodowe w rolce pachną tak samo mocno jak perfumy samochodowe w sprayu, ale nie mają tego samego zapachu utrzymującego się w powietrzu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli masz dziecko w foteliku samochodowym, ponieważ nie musisz się martwić, że perfumy wpłyną na nie.

Trwałe perfumy do samochodu

Stałe perfumy samochodowe to najbardziej naturalnie pachnące perfumy samochodowe. Perfumy stałe zazwyczaj zawierają olejki eteryczne, które tworzą bardzo łagodny zapach. Odpowiednie perfumy samochodowe są świetne, jeśli masz samochód ze skórzanymi siedzeniami, ponieważ nie zabrudzą one tkaniny. Mocne perfumy samochodowe są również bardzo łatwe do czyszczenia z samochodu. Wystarczy, że włączysz ogrzewanie na około 10 minut i zapach zniknie.

Korzystaj ze sprawdzonych marek

Większość perfum samochodowych może być stosowana w każdym rodzaju samochodu, ale niektóre są lepsze dla pewnych typów pojazdów niż inne.

Większość perfum samochodowych nadaje się do samochodów z klimatyzacją, ale jeśli masz kabriolet lub ciężarówkę bez klimatyzacji, powinieneś upewnić się, że wybrane przez Ciebie perfumy są bezpieczne do stosowania z nagrzewnicą.

Jeśli masz klasyczny samochód, bądź ostrożny przy wyborze perfum. Niektóre perfumy samochodowe mogą zawierać olejki, które są szkodliwe dla starych samochodów. Koniecznie przeczytaj opakowanie, aby upewnić się, że produkt jest bezpieczny dla Twojego samochodu.