Samochód do zadań specjalnych

Miał być niedrogi i służyć klasie średniej. Maurice Wilks, czołowy konstruktor Rovera, stworzył samochód do jazdy po terenach wiejskich, pół – traktor, pół – pick-up. Współczesny Land Rover, niezależnie od modelu, zachwyca sylwetką, tym, co skrywa pod maską i legendarnymi wręcz możliwościami radzenia sobie w terenie.

Samochód do zadań specjalnych


Z wdziękiem wspina się na wzniesienia, gładko wychodzi z wybojów i dziur, na prostych drogach radzi sobie doskonale. Napęd na cztery koła, mocna konstrukcja, stuningowany równo pracujący silnik aż się prosi, by wypróbować go poza miastem i przedmieściami.

By za każdym razem czerpać przyjemność z jazdy oraz by samochód przed długie lata pozostał w dobrej kondycji należy o niego dbać. Opony, silnik, skrzynia biegów i inne elementy auta powinny być poddawane kontroli częściej niż w przypadku samochodu poruszającego się wyłącznie po miejskich drogach.

Wizyta w warsztacie


Wszystkie czynności związane z utrzymaniem samochodu w dobrym stanie, a więc konserwacja, serwis oraz naprawa Land Rover, dobrze powierzyć doświadczonym w tej materii mechanikom.

Wyspecjalizowany Serwis Land Rover przeprowadzi zarówno przeglądy gwarancyjne, bieżące i okresowe, jak i naprawę podzespołów mechanicznych i elektrycznych, konserwację i ustawienia zawieszeń pneumatycznych, montaż akcesoriów dodatkowych (osłona silnika, poszerzenia nadkoli), czy prace blacharskie i lakiernicze. Listę godnych polecenia warsztatów, które zajmują się Land Roverami można znaleźć choćby w internecie.