Opony marki Dębica – pewność i bezpieczeństwo w każdych warunkach

opony zimowe dębica frigo hp2

Zimą, kiedy warunki na drogach stają się dość niebezpieczne każdy kierowca samochodu powinien zainwestować w odpowiednie opony do swojego samochodu, które dadzą mu kontrolę nad pojazdem i nie zawiodą w żadnej sytuacji.

Jaki model opon zimowych wybrać?

Dębica przygotowała nowy model opon, który nie tylko zapewnia fantastyczne osiągi, ale przede wszystkim świetnie się sprawdza nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Dębica Frigo HP2 opinie ma doskonałe – zarówno te, jakie opublikowały liczne portale motoryzacyjne, jak również te od docelowych użytkowników (zobacz opinie użytkowników na stronie. Nowy model opony został stworzony na podstawie bardzo popularnego do tej pory Dębica Frigo HP. Jego następca wyróżnia się na tle konkurencji precyzją, trwałością oraz niewiarygodną kontrolą nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Jest to model opony, na którym można polegać w każdej sytuacji.

Czym różni się Dębica Frigo HP 2 od poprzedniego modelu?

Nowa opona od Dębicy przeznaczona jest dla samochodów o wysokich osiągach. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby pewnie trzymać się nawierzchni dzięki nowemu wzorowi bieżnika, który wręcz tnie śnieg wgryzając się w zaśnieżoną, śliską nawierzchnię. Tym samym doskonale radzi sobie w przypadku nawet stromych podjazdów i wzniesień bez względu na to, czy jest dużo śniegu czy może nawierzchnia jest mokra. Dodatkowo inżynierowie wyposażyli oponę w nowoczesne, samoblokujące się lamele, które dają jeszcze wyższy komfort prowadzenia pojazdu oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas prowadzenia auta.