Motoryzacja i Opony Uncategorized Największy w Polsce tor kartingowy w Poznaniu

Największy w Polsce tor kartingowy w Poznaniu

| | 0 Comments| 7:41 am
Categories:

Tor w Poznaniu o długości ponad 1000 metrów i 35 zakrętach jest największym torem kartingowym w Polsce. Układ toru zawiera różne rodzaje zakrętów i prostych, dzięki czemu można doświadczyć emocji związanych z wyścigami w najlepszym wydaniu.

Różne tory – jedna jakość wyścigu na torze kartingowym

Dzięki różnym torom wyścigowym dla różnych typów wyścigów, kierowcy mogą wypróbować różne samochody, które mają w domu. Karttrack w Poznaniu znajduje się w dzielnicy Laskowiec-Zdrój w południowo-wschodnim zakątku Poznania.

Można do niego dotrzeć przez stację kolejową PKP lub samochodem drogą AK80 Poznań – Olesno (autostrada A8). W niewielkiej odległości od Karttrack znajduje się kilka hoteli. Dlatego, aby udać się na specjalny tor kartingowy w Poznaniu, można od razu zaplanować całą wycieczkę.

Jak dojechać na tor kartingowy w Poznaniu

W słoneczny i pogodny dzień poznańska dzielnica Laskowiec-Zdrój oferuje odwiedzającym piękny widok na Zamek i Stare Miasto. W pobliżu znajdują się również liczne parki oraz Nadleśnictwo.

W dzielnicy znajdują się dworce kolejowy i autobusowy, a w pobliżu jest także kilka hoteli i restauracji. Karttrack znajduje się zaledwie kilka minut drogi samochodem lub komunikacją miejską od dworca PKP i PKS w Poznaniu.

Tor jest również bardzo dostępny dla osób na wózkach inwalidzkich i innych osób niepełnosprawnych.

Tor kartingowy w Poznaniu

Na tor można bez problemu wjechać wózkiem inwalidzkim, a wjazd i parkingi są równe. Tor ma długość 1000 m i 35 zakrętów. Dostępne są cztery różne tory wyścigowe, w tym tor uliczny i tor drag race.

Tor uliczny jest popularny wśród kierowców, którzy chcą doświadczyć wyścigów na prawdziwej ulicy, a nie na torze. Tor wyścigowy pozwala poczuć dreszczyk emocji podczas przyspieszania i skręcania z pełną prędkością.