Instalacja nie musi być trudna – enelion vertica

Instalacja nie musi być trudna - enelion vertica

Nikt nie chce spędzać godzin na instalowaniu stacji ładującej, a wiele osób często zatrudnia elektryków do zainstalowania ich domowych stacji ładowania. Koszty instalacji mogą się różnić i należy je wziąć pod uwagę przy zakupie ładowarki. Domowa ładowarka samochodowa enelion vertica (wersja wtyczkowa) jest łatwa do zainstalowania, ponieważ jest wyposażona we wtyczkę zgodną z 14-50 NEMA. Stacja ładowania samochodów elektrycznych ładuje również samochody Tesli za pomocą adaptera dostarczonego przez Teslę. Enelion vertica zapewnia łatwy przewodnik po instalacji stacji ładującej, a jeśli potrzebujesz zatrudnić profesjonalistę, możesz zapoznać się z listą zalecanych instalatorów ładowarek EV.

Możesz naładować swój samochód z kanapy – stacja ładowania samochodów elektrycznych

Inteligentna ładowarka mieszkaniowa enelion vertica jest podłączona do domowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwy dostęp do wszystkich funkcji urządzenia ładującego ze smartfona, komputera osobistego lub tabletu. Za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji i pulpitu możesz rozpocząć lub zatrzymać ładowanie, ustawiać przypomnienia, zarządzać harmonogramami ładowania (aby zmaksymalizować wykorzystanie tańszej lub odnawialnej energii) i przeglądać historię ładowania.

Kiedy ładujesz, wpływa na Twój rachunek za energię elektryczną

Opłaty za energię elektryczną zmieniają się w różnych porach dnia, w zależności od ogólnego wykorzystania sieci. Ponieważ samochody elektryczne wymagają dużo energii elektrycznej, ładowanie samochodu elektrycznego w domu w godzinach szczytu może kosztować więcej.