Impreza dla każdego!

Weekend to dobry czas, by spotkać się z przyjaciółmi i znajomymi w atrakcyjnym miejscu. Szczególnie panowie, coraz częściej wolą zastąpić puby miejscami, w których można spędzić ciekawie czas. Gdzie wybrać się ze znajomym, by mieć pewność, że będzie to udany dzień. Odpowiedź poniżej.

Sportowe auta i mnóstwo adrenaliny

Tor Jastrząb to kolejne miejsce na mapie Polski, gdzie wszyscy fani motoryzacji mogą się „wyżyć”. I to dosłownie. Na miejscu czeka bowiem na zainteresowanych wiele, ciekawych sportowych samochodów, które można samodzielnie wypróbować na specjalnie stworzonym do tego torze wyścigowym. Tor Jastrząb idealnie przygotowany jest do takiej szybkiej, sportowej jazdy – świetna nawierzchnia, sporo zakrętów oraz odpowiednia oprawa zdecydowanie sprzyja, by wypróbować to miejsce osobiście.

Jakim autem warto się przejechać?

Mnóstwo osób marzy, by choć przez chwilę poprowadzić świetne auto i dowiedzieć się, jak to jest kierować takim wyjątkowym samochodem. Dlatego też, klienci mają szeroki wybór w samochodach, którymi mogą samodzielnie pokierować oraz dokładnie sprawdzić jak wyglądają takie auta wewnątrz. Do wyboru między innymi: Chevrolety, BMW, Aston Martin, Ferrari, McLaren czy Lamborghini. Wiele z nich można zobaczyć tylko i wyłącznie w takim miejscu. Dla mnóstwa osób to jedyna szansa, by spróbować przejażdżki autem, które do tej pory widywało się tylko i wyłącznie w telewizji, czy też na łamach dobrych czasopism motoryzacyjnych. Jeżeli chce się przeżyć wyjątkową przygodę – koniecznie trzeba spróbować.