Hyundai, czyli polski dealer południowokoreańskiej marki

kupujemy nowy samochdów od dealera

Hyundai to jedna z najbardziej popularnych marek na całym świecie. Początki południowokoreańskiego koncernu sięgają 1947 roku. Dziś jednak jest rozpoznawalna na całym świecie, w tym również w Polsce. Warto wspomnieć także, że w Polsce samochody Hyundai są często spotykane na polskich drogach.

Dealer marki Hyundai

kupujemy nowy samochdów od dealera

W Polsce salon samochodowy marki Hyundai jest dostępny wszystkim zainteresowanym w całej Polsce. Spośród ponad czterdziestu salonów, znaleźć je można między innymi w Lublinie, Warszawie, Szczecinie, Gdańsku oraz w Poznaniu i Krakowie.

Każdy dobry salon samochodowy marki Hyundai oferuje kompleksową usługę naprawczą, której dokonują specjaliści. Co więcej, oprócz serwisu, salony oferują także sprzedaż najnowszych modeli aut osobowych, a także aut dostawczych. Są one otwarte od poniedziałku do soboty w określonych godzinach. Co więcej, numery do dealerów aut marki Hyundai znajdują się na oficjalnej polskiej wersji strony internetowej koncernu, dlatego też istnieje możliwość łatwego kontaktu z nimi.

Trochę o Hyundai…

Marka Hyundai to południowokoreański koncern motoryzacyjny, którego początki datuje się na rok 1947. Wówczas Chung Ju-yung założył przedsiębiorstwo HYUNDAI Engineering and Construction. Dwadzieścia lat później swoją działalność rozpoczęła firma Hyundai Motor Co. LTD. zajmująca się produkcją samochodów osobowych. Pierwszym, który zjechał z taśmy był Hyundai Cotina, wyprodukowany we współpracy z Ford Motor Company.

W chwili obecnej, Hyundai produkuje ponad dwadzieścia modeli samochodów, między innymi Hyundai ix25, NEXO, Santa Fe, Sonata, Tucson, i40, Ionig, HB20, Palisade, Kona, Mistra, ix35 i wiele więcej. Wśród wycofanych modeli z kolei można znaleźć na przykład słynny Coupe, Excel, Terracan, a także Equus oraz Pony, który był pierwszym samodzielnie zbudowanym autem.