Dobre opony na wiosnę i lato

opony na lato

Po sezonie zimowym trzeba wymienić opony. Te przechowywane z poprzedniego roku często okazują się już zbyt zniszczone, czasami też sposób ich składowania w garażu nie był prawidłowy, co również może powodować potrzebę wymiany. Zakup nowych opon wymaga małego researchu, tak by wybrać model polecany w testach i niezawodny.

Dobre opony na wiosnę i lato

Z pewnością wszystkim osobą interesującą się motoryzacją znana jest marka Pirelli. To właśnie flagowe opony Pirelli P1 cinturato Verde są szczególnie polecane jako opony letnie do niedużych miejskich samochodów. Opony Pirelli P1 cinturato Verde to opony klasy premium, które można kupić w bardzo przystępnych cenach w internecie. Świetna jakość oraz przystępne koszty to parametry, które decydują o tym, że to tak chętnie wybierane opony letnie.

Opony Pirelli P1 cinturato Verde w testach

Ten model opon Pirelli wypadł naprawdę świetnie w niezależnych testach, wyróżniając się jako doskonały opony na lato do jeżdżenia głównie po mieście. Mają uniwersalny bieżnik, który zapewnia dobrą przyczepność do powierzchni drogi w różnych warunkach pogodowych. To oczywiście przekłada się na większe bezpieczeństwo, co zawsze stanowi jedną z najważniejszych cech opon. Niebagatelne znaczenie ma również to, że opony zaprojektowane zostały tak, że charakteryzują się mniejszym oporem toczenia. To natomiast bardzo pozytywnie przekłada się na możliwość ekonomicznej jazdy po mieście – dzięki temu podczas sprowadzenia auta spala się mniej paliwa. To kolejny parametr wyróżniający te opony.