Motoryzacja i Opony Akcesoria samochodowe Czym jest niewidzialna wycieraczka? I jak działa?

Czym jest niewidzialna wycieraczka? I jak działa?

niewidzialna wycieraczka

Nowe samochody wyposażone są w szereg zaawansowanych technologii, które sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza i wygodniejsza. Jedną z nich jest powłoka hydrofobowa. W tym artykule dowiemy się, czym jest niewidzialna wycieraczka, jak działa i dlaczego warto rozważyć dodanie jej do swojego samochodu.

Co to jest niewidzialna wycieraczka?

niewidzialna wycieraczka

Niewidzialna wycieraczka to wycieraczka, która jest automatyczna i nie pozwala na osadzanie się cieczy. Wycieraczka nie pozostawia żadnych smug na przedniej szybie i dlatego jest skuteczna w czyszczeniu szyby bez pozostawiania za sobą plam wody. Kiedy samochód jest zaparkowany w deszczu, niekoniecznie chcesz używać standardowych wycieraczek. Dlatego właśnie niewidzialna wycieraczka jest przydatna. Jeśli masz niewidoczną wycieraczkę, nadal można oczyścić przednią szybę, ale nie będzie smug wody, które mogą zostawić mniej niż idealne wrażenie.

Korzyści z używania niewidzialnych wycieraczek

Istnieje wiele korzyści z używania niewidzialnych wycieraczek. Są one bezdźwięczne i nie pozostawią żadnych smug wody na Twojej przedniej szybie. Z niewidzialnymi wycieraczkami można również używać własnych wycieraczek, więc instalacja nie jest wcale skomplikowana. Pozytywną rzeczą o niewidzialnych wycieraczek jest to, że są one równie skuteczne, jak te standardowe. Są one również atrakcyjne cenowo.

Wycieraczka w płynie – słowa końcowe

Podsumowując, są one ciche i nie pozostawiają smug wody na przedniej szybie, więc są dobre, gdy parkujesz w deszczu. Niewidzialna wycieraczka dostępna jest w najlepszych sklepach, więc bez problemu ją znajdziesz!