Czemu warto wypożyczyć samochód na średni lub długi termin?

Popularność wynajmu aut rośnie z roku na rok. W ofercie wypożyczalni znajdziemy dziś nie tylko wynajem krótkoterminowy, ale też średnio- i długoterminowy, pozwalające na wypożyczenie samochodu na okres od miesiąca do nawet trzech lat. Specyfika takich ofert czyni z nich idealne rozwiązanie dla firm zainteresowanych budową lub uzupełnieniem swojej floty.

Wynajem samochodu z perspektywy przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma zaletami, sprawiającymi, że okazuje się on bardzo atrakcyjną alternatywą dla takich form finansowania jak leasing czy kredyty. Korzyści wynikające z wypożyczenia samochodu odczuje nie tylko domowy budżet, ale też fleet manager oraz pozostałe działy. Wynajęcie samochodów dla firmy to rozwiązanie pozwalające zoptymalizować koszty i znacznie ułatwiające wiele aspektów zarządzania flotą. Jakie korzyści się z nim wiążą?

Średnio- i długoterminowy wynajem aut. Czym różnią się oba rozwiązania

Najważniejszą różnicą dzielącą wynajem średnio- i długoterminowy jest oczywiście okres obowiązywania umowy. W pierwszym przypadku jest ona zawierana na czas od jednego miesiąca do dwóch lat. W drugim wypożyczalnia samochodów w Katowicach jak ddpartner.com.pl udostępni swojemu klientowi samochód na okres od dwóch do trzech lat. Pierwsze rozwiązanie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorstw szukających pojedynczych aut, na przykład w celu uzupełnienia floty, gdy jeden lub kilka pojazdów uległo uszkodzeniu. Drugie jest zaś narzędziem pozwalającym na budowę floty od podstaw.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach. Jakie korzyści zapewni firmie?

Czemu warto wybrać ofertę, którą przygotowała wypożyczalnia samochodów Katowice zamiast leasingu lub zakupu firmowy aut? Powodów jest wiele. Pierwszy to na pewno fakt, że z wynajmu w każdej chwili można zrezygnować, zwracając auto i wypożyczając kolejne. Drugi to pełne wsparcie dla wynajmującego, wliczone w koszt wypożyczenia samochodu – obejmujące serwisowanie samochodu i ogumienia, dostarczenie pojazdu zastępczego w razie awarii oraz ubezpieczenie (zarówno OC, jak i AC).