Tor autodrom jastrząb

tor wyścigowy Jastrząb

Tor jastrząb to nowe miejsce, które już z miesiąca na miesiąc przyciąga coraz więcej osób zainteresowanych szybkimi, sportowymi autami i ostrą jazdą. Dzięki niemu można spróbować swoich sił za kierownicą samochodów, których próżno szukać na polskich drogach. Co warto wiedzieć o nim?

Obiekt szkoleniowo – treningowy

tor wyścigowy Jastrząb

Tor jastrząb oferuje świetnej jakości nawierzchnię asfaltowo-szutrową o długości 3500 metrów, która będzie doskonałym miejscem do treningów lub nauki jazdy dla osób początkujących oraz doświadczonych, które chcą podszkolić się z jazdy autem lub motorem. W tym miejscu można także spełnić swoje marzenie i przejechać się mocnym, sportowym autem. Oferujemy bowiem szeroki wybór świetnych samochodów, w których poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy.

Spełnienie marzeń

Wiele osób marzy, by choć przez jeden dzień poczuć się jak ulubiony bohater ze znanych amerykańskich filmów, który jeździ drogimi autami. Teraz to możliwe, gdyż na torze jastrząb jest możliwość wypożyczenia wielu samochodów sławnych marek. Ford Mustang, Lamborghini, KTM X-BOW, Ferrari, Nissan GTR, Dogde Viper GTS to tylko cześć propozycji, które czeka na fanów czterech kołek na torze. Klienci mogą wykupić jazdę określonym autem we wskazanym przez siebie czasie. Można także wykupić kartę podarunkową i sprezentować voucher na tor jastrząb bliskiej osobie, która będzie zachwycona atrakcjami, które czekają na miejscu. Sprawdź ofertę na https://autonator.pl/tor/radom-jastrzab.