Opony letnie Ventus Prime od Hankook

Hankook to koreańska firma o długiej tradycji, dostarczająca swoje produkty do ponad 170 krajów na całym świecie. Ich doświadczenie oraz wiedza pozwoliły stworzyć model opon letnich, które łączą niską cenę z wysoką jakością.

Hankook Ventus Prime – letnie opony o dużej przyczepności

W okresie letnim większość osób dużo podróżuje, na znacznie większe dystanse niż zimą. To sprawia, że w tym okresie trzeba podwójnie mocno zadbać o bezpieczeństwo na drodze.

Opony Ventus Prime dzięki innowacyjnemu asymetrycznemu bieżnikowi zapewniają zwiększoną przyczepność zarówno w słoneczny dzień, jak i podczas ulewnego deszczu. Bieżnik ten pozwala również skrócić czas hamowania, co również ma duże znaczenie przy wzmożonym ruchu na drogach i ewentualnej konieczności hamowania awaryjnego.

Oszczędność pieniędzy nie tylko przy zakupie opon

Dzięki asymetrycznym bieżnikom, w znacznym stopniu zmniejsza się tarcie opon o podłoże, a co za tym idzie – wolniej się zużywają. Taki stan rzeczy sprawia, że opony wystarczają na znacznie dłużej nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Dodatkowo, zmniejszone tarcie wpływa na pracę silnika. Mniejszy opór wobec powierzchni, po której porusza się auto, oznacza mniejszy wysiłek silnika i co za tym idzie – mniejsze spalanie.

Komfortowa jazda w ciszy

Zmniejszone tarcie, a także mniejsze drgania opon w trakcie jazdy sprawiają, że znacząco zmniejsza się hałas, jaki wytwarzają opony podczas jazdy. Dzięki temu ilość dźwięków docierających do wnętrza samochodu jest znacznie mniejsza.