Lamborghini dla faceta?

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla swojego mężczyzny nie jest prostym zadaniem! Trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim to, co kręci naszego faceta. Są bowiem tacy, których interesuje wynajem Lamborghini i driftowanie na torze wyścigowym, ale też ci, którzy wolą ciepły koc i dobrą książkę.

Prezenty rzeczowe


Jeśli wiemy, że nasz facet jest pasjonatem czegoś, kupienie mu prezentu nie powinno być problemem. Zestaw kosmetyków, nowy gadżet czy ciekawa książka sprawdzą się niemal w każdej sytuacji. Dużym plusem prezentów rzeczowych jest to, że będą one mu o nas przypominały, kiedy będzie ich używał. Trzeba tylko uważać na to, żeby kupić coś, co faktycznie przyda się danemu mężczyźnie.

Ofiaruj przeżycia, a nie przedmioty


Coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z prezentów rzeczowych i kupuje bliskim jakieś doświadczenia. Może to być wspomniane już wynajęcie Lamborghini czy innego sportowego auta i ściganie się na torze, albo skok ze spadochronem. Oczywiście znajdzie się też coś dla tych, którzy nie lubią ekstremalnych wrażeń. Możemy przecież zabrać naszego faceta na masaż albo nawet do kina. Na pewno wszystko to będzie dla niego fajnym przeżyciem, które będzie później wspominał z uśmiechem.

Niezależnie od tego na jaki prezent się zdecydujemy, musimy rozważyć to, co interesuje naszego faceta. W końcu to ma być prezent dla niego, a nie dla nas! Wyścigi w Lamborghini nie spodobają się domatorowi, a miłośnik mocnych wrażeń nie będzie zainteresowany nudnym masażem czy seansem komedii romantycznej!

Comments are closed.