Dogonić swoje marzenia

Jeżeli zawsze marzyłeś o zastrzyku adrenaliny, jaki daje jazda superszybkim samochodem, dziś możesz spełnić swoje marzenia. Jazda samochodami sportowymi jest w zasięgu ręki każdego zainteresowanego. W bezpiecznych i profesjonalnych warunkach profesjonalnego toru wyścigowego możesz sprawdzić się jako kierowca wyścigowy i na własnej skórze przekonać się, jak prowadzi się samochody – legendy.

Samochód marzeń

Na torach wyścigowych w całej Polsce możesz przeżyć na żywo to, co znasz jedynie z filmów albo symulatorów jazdy. Każdy może stać się uczestnikiem, a nie tylko obserwatorem epickiej przygody. Największym problemem przy realizacji tego marzenia może być jedno – decyzja o tym, jaki samochód chcesz wypróbować. Bo dostępnych na polskich torach samochodów marzeń jest wiele i nie da się wszystkich wypróbować jednego dnia. Ale to dobry powód, aby wracać na tory wyścigowe. Poza tym można zdecydować się na tak zwaną jazdę w pakiecie, czyli porównanie możliwości dwóch modeli samochodów podczas jednej imprezy. To wyjście z sytuacji dla niezdecydowanych, a poza tym szansa na poznanie potencjału więcej niż jednego samochodu sportowego.

Wybierz tor

Samych torów dostępnych dla kierowców indywidualnych jest kilkanaście w całym kraju. Każdy tor samochodowy oferuje inne przeżycia, ale też i inną dostępność modeli samochodów. Wiele z torów jest dostosowanych do organizacji imprez grupowych. Taki tor samochodowy ma odpowiednie zaplecze nie tylko sportowe, ale i administracyjne – dzięki czemu można na miejscu zorganizować na przykład catering dla większej grupy.

Comments are closed.