Bednary Driving City – co warto wiedzieć?

Chociaż wciąż część kierowców nie zdaję sobie z tego sprawę, to umiejętność prowadzenia pojazdu powinna być regularnie udoskonala. Właśnie z tego względu w Polsce zaobserwować można rosnąco ilość profesjonalnych ośrodków doskonalenia techniki jazdy. 

Jednym z tego typu miejsc jest ośrodek Bednary Driving City. Ze względu na doskonale rozbudowaną infrastrukturę oraz profesjonalną kadrę pracowniczą jest to jeden z najlepszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w kraju. Co warto wiedzieć na temat tego miejsca?

Wyjątkowy kompleks

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Bednary Driving City ulokowany jest w miejscowości Bednary, położonej niedaleko Poznania. Ośrodek ten jest rezultatem działań podjętych przez wielokrotnego mistrza Polski i Europy w wyścigach rajdowych Sobiesława zasady. 

Naczelnym celem ośrodka Bednary Driving City jest podnoszenie świadomości wśród kierowców na temat technik jazdy oraz ich kształcenie z wykorzystaniem kursów uczących prawidłowych reakcji na sytuacje ekstremalne na drodze. 

Ponadto na terenie obiektu istnieje możliwość organizacji różnego rodzaju eventów przeznaczonych zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Co oznacza to, że z oferty Bednary Driving City skorzystać mogą wszystkie podmioty zainteresowane zarówno szkoleniami, jak i infrastrukturą obiektu.

Bednary Driving City dla firm

Ofertą ośrodka szkoleniowego mogą być szczególnie zainteresowane firmy wykorzystują flotę samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, czy też autobusów. Decydując się na kursy i szkolenia doszkalające dla kadry pracowniczej, firma znacząco zwiększy bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i floty pojazdów. W ramach kursów pracownicy firmy zyskają niepowtarzalną możliwość zarówno doskonalenia techniki jazdy, jak i ćwiczenia jazdy defensywnej. 

Warto zwrócić uwagę, że kurs jazdy defensywnej zawiera również elementy jazdy ekonomicznej dla flot samochodowych. Ponadto firmy mogą być zainteresowane możliwością wypożyczenia pojazdów o specyfikacji rajdowej lub ekskluzywnych aut sportowych. Tor Bednary umożliwia wykorzystanie tego typu pojazdów. Mogą być one wykorzystane między innymi do wzmocnienia więzi z partnerami biznesowymi lub ważnymi klientami. 

Oferta dla klientów indywidualnych

Ośrodek szkolenia kierowców Bednary Driving City może również zaoferować szeroki wachlarz usług skierowanych do klientów indywidualnych. Szczególnie ciekawym elementem oferty dla klientów indywidualnych są kursy i szkolenia, których celem jest doskonalenie techniki jazdy. Aktualnie ośrodek zaoferować może kurs pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz szkolenie VIP. Kurs pierwszego stopnia , skierowany jest do osób bez wcześniejszej styczności z kursami z zakresu doskonalenia techniki jazdy. 

Warto podkreślić, że kurs skierowany jest zarówno do kierowców samochodów, jak i do motocyklistów. W przypadku osób, które korzystały z kursów doszkalających bardziej interesujący może być drugi stopień szkolenia. W przypadku tego rodzaju kursu znacząco rośnie poziomy trudności oraz intensywności ćwiczeń. Szczególnie ciekawym rodzajem kursu jest szkolenie VIP, skierowane przede wszystkim do osób nastawionych na indywidualne współpracę z instruktorem. Dzięki tego typu współpracy ośrodek zyskuje możliwość opracowania indywidualnego planu szkolenia na podstawie umiejętności i oczekiwań klienta.

Zdjęcie toru Bednary wykorzystano w artykule za zgodą go-racing.pl